Національний банк України (НБУ) з 31 березня буде встановлювати офіційний курс гривні виходячи з даних Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України. Про це йдеться в постанові Нацбанку №194 від 26 березня.

"З 31 березня 2015 року офіційний курс гривні до іноземних валют та курсу банківських металів, щодо яких передбачено щоденне встановлення офіційного курсу, буде установливаться в кінці робочого дня і почне діяти з наступного робочого дня", - свідчить документ.

Діючий сьогодні порядок передбачає, що офіційний курс встановлюється та оприлюднюється в середині робочого дня і діє з моменту його встановлення.

"Також з 31 березня розрахунок офіційного курсу гривні до долара США буде здійснюватися як середньозважене значення курсу гривні до долара США за всіма укладеними угодами з купівлі та продажу на умовах "тод", "том" і "спот" в день встановлення офіційного курсу за даними Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України", - уточнює регулятор.