Термін поставки

Строк поставки вказується для кожної позиції в картці програми (каталозі), якщо терміни не визначено, то діють такі правила:

1. для позицій, що доставляються електронним способом (по електронній пошті) - гарантований термін поставки 3 робочих дня з моменту підтвердження факту оплати замовлення;
2. для позицій, що доставляються кур'єрською службою або поштою, термін поставки визначається при оформленні замовлення і залежить від регіону одержувача.


Гарантія на програмне забезпечення.


Інформацію про гарантії виробників програмного забезпечення можна знайти у відповідних «Ліцензійних угодах».

Гарантія недійсна при:

Порушення умов ліцензування програмного забезпечення;
Зміні вихідних кодів програмних продуктів без узгодження з розробником.


Правила повернення програмного забезпечення.


Повернення програмного забезпечення після отримання неможливий у зв'язку з тим, що покупець придбаває право на використання, яке відноситься до об'єктів авторських прав і охороняється як літературний твір. У свою чергу, об'єкти авторських прав у відповідності з Законом про захист прав споживачів належать до переліку непродовольчих товарів, що не підлягають поверненню або обміну. Фактом отримання товару вважається генерація реєстраційного або ліцензійного ключа, або завантаження повної версії програмного продукту. Відомості про генерації реєстраційних ключів і стрибка файлів зберігаються на сервері (сайті) продавця. Після генерації або скачування програмного продукту, вважається, що програмний продукт використаний покупцем.

LiveZilla Live Chat Software