Програмний РРО "Cashalot" у програмі підприємець 4

У Роздріб /Продажі реалізована інтеграція з ПРО "Cashalot". Детальну інформацію про ПРО "Cashalot" та тарифи на використання можна отримати за посиланням  https://cashalot.org.ua. Ліцензія називається APIПРРО Cashalot

У роздріб/продажу натиснути внизу " налаштування "і на вкладці про включити" використовувати "(рекомендуємо вибрати сервіс"Cashalot").

Для роботи з ПРО Cashalot можна вказати:

- папку з електронним ключем і пароль (його не потрібно буде вводити кожен раз),

- вибрати принтер для чеків,

- включити друк без попереднього перегляду чека.

У Роздробі - "налаштування", на вкладці" ПРО "кнопка"додатково".1. Буде потрібно реєстрація на my.cashalot.org.ua.

2. Там же за посиланням "Завантажити робоче місце касира" завантажити та встановити відповідну програму load.cashalot.org.ua/distr/cashalot.zip.

Для її установки буде запропонована папка C: Users ім'я AppData Local, яка є прихованою, а оскільки в подальшому буде потрібно бачити цю папку, краще вказати C:Program FilesCashalot або C:Cashalot.

3. Тепер можна буде натиснути "Открыть смену", ввести пароль до електронного ключа касира і проводити продажі.

cash2.jpgФорма чека включатиме QR-код. На прохання покупця чек можна відправити на email.Про будь-який чек можна отримати інформацію, наявну на сервері фіскальної служби.Тестові електронні ключі та паролі можна завантажити на tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/perelik (завантажте "Тестовий платник 3"). В налаштуваннях програми виберіть один з номерів каси: 4000057841, 4000057840, 4000041754, 4000066328, 4000113371. При відкритті зміни вкажіть папку з завантаженими ключами і " Тестовий сертифікат (печатка)".

LiveZilla Live Chat Software