Оновлення програми для торгівлі та обліку Підприємець 4.2.127

1. У розділі Роздріб додано пункт "Телеграм-бот". (Хоча він підходить і для зв'язку з оптовими контрагентами)

Він може знаходити покупця за номером телефону і створювати дисконтну/бонусну карту, показувати персональну знижку/бонуси або історію покупок, виконувати масові розсилки.

ІНСТРУКЦІЯ ЗІ СТВОРЕННЯ БОТА.  Перейти до @BotFather можна з програми, натиснувши кнопку зі значком "Інформація" вгорі:

У початковий шаблон можна вносити незначні зміни (насамперед - дані про свій магазин або компанію, акції, товари). Надалі можливе розроблення сценаріїв бота "під замовлення".

Необхідно врахувати:

а) Якщо у вас уже працює бот на якомусь інтернет-сервісі, він перехоплює всі повідомлення, наш бот їх не отримає (у програмі з'явиться повідомлення "Використовується Webhook").

б) Ботом є сама програма, тому він працює, поки вона запущена. Щоб він працював незалежно, можна натиснути "Запустити окрему програму" (при цьому на робочому столі буде створено ярлик для запуску окремої програми "Телеграм-бот").

Якщо комп'ютер буде вимкнений до ранку, під час наступного запуску всі накопичені повідомлення будуть оброблені, просто клієнти отримають відповіді з відстрочкою.

Кнопка "Отримати QR-код" потрібна для того, щоб зберегти файл з його зображенням, роздруковувати його на рекламній продукції або розмістити у продавця для швидкого переходу покупців до бота в Telegram.

Для редагування елементів бота (текст відповіді або напис і значок на кнопці) виділіть його, змініть текст на панелі внизу і натисніть "Зберегти".

Наприклад, виділіть кнопку "Перейти на сайт" і змініть URL на свій (або зробіть кнопку прихованою, якщо сайту немає).


2. У Сервіс/Імпорт/З_Excel, при виборі "Дані клієнт-банку" додано налаштування "Надходження і списання в різних стовпцях", яке підходить для роботи з "Ощадбанком".
(Інші способи імпорту його виписок викликали проблему).


LiveZilla Live Chat Software