Оновлення програми для торгівлі та обліку підприємець 4.2.104

1. У роздріб / продажу можна використовувати також ПРРО"Cashalot".

Буде потрібно реєстрація на https://my.cashalot.org.ua/Account/Login.

Там же за посиланням "Завантажити робоче місце касира" завантажити та встановити відповідну програму https://load.cashalot.org.ua/distr/cashalot.zip.

Для її установки буде запропонована папка C: Usersімяappdatalocal, яка є прихованою, а оскільки в подальшому буде потрібно бачити цю папку, краще вказати C:Program FilesCashalot або C:Cashalot.

У нашій програмі в розділі продажу натиснути внизу "налаштування", на вкладці" ПРРО "відзначити" використовувати " і вибрати Cashalot.

Ввести фіскальний номер ПРРО і вказати папку Програми Cashalot.
P. S. Якщо до цього моменту використовували ПРРО Checkbox, не забудьте попередньо закрити зміну ще з попередніми настройками.

P. P. S. Якщо на Windows 10 використовується масштаб зображення 125% або 150%, і при появі вікна авторизації Cashalot (відкриття зміни) масштаб зміниться на 100%, тобто зображення зменшиться, то у властивостях файлу Predpr.exe на вкладці " Сумісність "натиснути" Змінити параметри високого DPI", відзначити" перевизначити "і вибрати"Система".2. Для додаткових властивостей документа можна відзначити "копіювати значення в пов'язаних документах".

Наприклад, менеджер, який оформив рахунок, відразу буде заповнений у створеній по ньому накладній і оплаті.

2_23.png

LiveZilla Live Chat Software