Оновлення програми для торгівлі та обліку Підприємець 4.2.121

У Сервіс/Інтернет-магазин:

- додана "Інтеграція з API" з Розетка, Алло, Хорошоп;

- з Prom.ua - точне зіставлення груп товару у програмі та на сайті;

- у "Напряму з MySQL" та "Експорт/імпорт XML" - можливість зберігати замовлення як накладні.Особливості інтеграції з API:

Хорошоп:

Доступ по API включає адміністратор з їхнього боку (напишіть їм).
За умовчанням залишки товару оновлюються як "Наявність" (є/відсутня). Щоб оновлювати конкретну кількість, попросіть увімкнути "Складський облік".

Зіставлення товару буде за кодом-артикулом.


Розетка:

За замовчуванням вони оновлюються через завантаження прайс-листа у файлі XML (нові товари можуть бути додані лише завантаженням XML).

Щоб залишки/ціни оновлювалися за API (оперативно, без модерації), в особистому кабінеті - розділ "Керування товарами"/"Керування прайс-листами" змініть тип синхронізації на "Особистий кабінет (API)".
Зіставлення товару передбачено насамперед за ID у програмі (в особистому кабінеті він відображається як "ID прайса"). Це можливо, якщо всі товари спочатку були отримані з XML-файлу, сформованого нашою програмою.

Як запасний варіант - зіставлення за кодом-артикулом, якщо товари в Розетці мають артикул.


- Особливості Розетки, нові товари

2_38.png


Алло:

Доступ за API включає адміністратор з їхнього боку. В онлайн-чаті він запитає вашу IP-адресу, можете дізнатися її на 2ip.ua.
Спеціальний логін/пароль для доступу API прийде на email, саме його вкажіть у програмі.
Оновлення товарів передбачено лише через вивантаження/завантаження файлу XMl, отримання замовлень – безпосередньо.


Загальні принципи для всіх систем:

Оновлення цін/залишків товару, додавання нових товарів – функція складна, рекомендується перед першим використанням створити резервну копію даних на сайті (якщо в особистому кабінеті це не передбачено, попросити їх адміністратора).
Отримання замовлень набагато простіше можна відразу використовувати.

* Якщо ви користуєтеся інтеграцією з Prom.ua та оновлюєте дані щодо окремих груп товару, поставте позначку "Зіставляти групи у програмі та на сайті" і подивіться, як це зараз працює.

LiveZilla Live Chat Software