Оновлення програми для торгівлі та обліку підприємець 4.2.117

1. З 01.03.2022 податкова накладна буде вивантажуватися з новим кодом форми F/J 1201013.


2. Для ПРО, якщо зареєстровано кілька кас (кілька ФОПів), можна сформувати їх список і вибирати касу з нього.

Якщо дійсно на одному комп'ютері потрібно часто міняти реєстраційні дані ПРО:   В роздріб/продажу внизу "налаштування", на вкладці про натиснути"кілька кас".Перший раз у вікні натиснути" Додати поточні дані " (перша Каса, яка використовується в цей момент, вже з'явиться). Потім "додати" і заповнити іншу касу.
- У вікні роздріб/продажу вгорі праворуч буде " номер каси ххх (вибрати)". Можна клацнути по цьому напису і змінити касу.
- При фіскалізації накладної тоді теж буде вибір.

Потрібно врахувати, що цей список кас зберігається в конкретній базі даних. Значить, якщо для кожного ФОПа існує своя база даних, доведеться сформувати цей список в кожній.
При виборі іншої бази даних настройки ПРРО не будуть змінюватися автоматично (важко прорахувати всі комбінації: в одній вони заповнені, в іншій немає, що має пріоритет - налаштування для цього комп'ютера або цієї бази даних і т.д.).

Ще: контролю, у якої Каси в якому стані знаходиться зміна (відкрита або закрита) в програмі немає. Checkbox повинен сам це контролювати, і якщо повідомить, що не була відкрита, можна відкрити її.

LiveZilla Live Chat Software