Роздрібна торгівля в програмі Підприємець 4

Для використання програми в роздрібній торгівлі передбачено:


1. Якщо неможливо зафіксувати, що і в якій кількості продається в кожен момент часу, то можна ввести цю інформацію "зворотним шляхом", виходячи з фактичних залишків товару при періодичній інвентаризації. Для цього у видатковій накладній:
- на панелі команд натиснути кнопку "Заповнити".
- якщо у вікні стовпець "фактичний Залишок" прихований, додати його, натиснувши "Таблиця".
- якщо реальний залишок товару відрізняється від розрахункового, заповнити його в графі "Залишок фактичний".
- в колонці "Кількість" з'явиться різниця, яка і буде позначати кількість товару, проданого за минулий період .

2. Для друку цінників у Довідники/Прайс-листи є кнопка "Цінники". Зовнішній вид цінника можна змінити, якщо у вікні попереднього перегляду натиснути "Змінити бланк" . Друкуватимуться товари обраної групи або ті, у яких у таблиці стоїть позначка "Друкувати".

3. Для швидкого введення даних (без використання миші, без заповнення зайвих полів і т. д.) можна скористатися окремим модулем Сервіс/Імпорт/Для_розницы, що нагадує роботу з касовим апаратом. Це дозволить також вносити в базу даних інформацію в компактному вигляді, де продажі протягом дня одного і того ж товару будуть підсумовані.

4. Робота зі сканером штрих-коду.
- Для заповнення: Довідники/Объекты_учета, прибуткової або витратної накладної можна додати в таблицю стовпець "Штрих-код".
- Для друку: зображення штрих-коду є в ціннику.
- Ніякі спеціальні налаштування не потрібні, в будь-якому сучасному сканері повинен бути реалізований апаратний "розрив клавіатури" , тобто для комп'ютера він імітує введення цифр з клавіатури.

5. Передбачена зв'язок програми з торговельним або фіскальним обладнанням. Якщо вже є саме касовий апарат, підключити його до комп'ютера через касовий сервер CashTAN. Якщо тільки планується придбання обладнання, можна підібрати найбільш відповідне рішення. Наприклад, якщо необхідні фіскальні функції, використовувати фіскальний реєстратор MINI-ФП54 /81/82, якщо немає - досить принтера чеків UNS-SP1. Щоб не встановлювати комп'ютери на кожному робочому місці, або для підключення цілого комплексу (ваги, дисконтні картки і т. д.), можна використовувати термінал UNS-mPOS.


Детальніше:
- касовий сервер CashTAN: www.cashtan.com.ua
- Фіскальний реєстратор MINI-ФП54 /81/82, термопринтер UNS-SP, термінал UNS-mPOS

LiveZilla Live Chat Software