Прайс лист в Підприємець 4

1. Призначення

1.1 Вказуються ціни реалізації, які при заповненні документів будуть автоматично потрапляти в графу “Ціна“.

1.2 Друк прайс-листа для оптових покупців або цінників для роздробу.

2. Заповнення

2.1 Найменування товарів/послуг у цій формі не редагуються і не видаляються (ці дії передбачені у Довідники/Объекты_учета). Стовпець "Собівартість" , в ньому завжди відображається остання ціна закупівлі.

2.2 Зазвичай ціна реалізації заповнюється вручну, але якщо відомий відсоток націнки для групи або товару, вкажіть внизу "% надбавки" та натисніть "Встановити % націнки" (соотв. стовпець можна побачити, натиснувши кнопку "Таблиця") в подальшому достатньо буде натиснути кнопку "Розрахунок ціни".

2.3 Можна створювати кілька прайс-листів, наприклад, "Роздрібний", "Оптовий", "Пільговий". Це означає, що в кожному з них буде повний список товарів, відмінності тільки в цінах реалізації. Для роботи з конкретним прайс-листом виберіть його зі списку вгорі.

3. Друк, експорт

3.1 За допомогою кнопки "Перегляд/друк" на панелі команд можна відкрити попередній перегляд і відправити прайс-лист на друк. Роздруковані будуть тільки найменування, зазначені у таблиці в графі “Друкувати“. Стовпець "Собівартість" буде відсутній.

3.2 Натиснувши кнопку "Цінники" (більш докладно про налаштування цінників можна прочитати налаштування цінниківможна відкрити попередній перегляд цінників товару. Перед друком можна змінити їх вигляд, натиснувши на панелі кнопку “Змінити бланк“.

3.3 Команда "Вивести в Excel" експортує таблицю в Microsoft Excel.

4. Управління

4.1 Можна обмежити таблицю цікавить групою, підгрупою, клацнувши по ній в ієрархічному списку ліворуч.

4.2 таблиці можна додати необхідні або приховати зайві стовпці, наприклад валюту цін (кнопка "Таблиця" на панелі команд).

4.3 Створити новий прайс-лист, видалити або перейменувати можна, натиснувши на кнопку “...“ біля списку прайс-листів.

4.4 За допомогою кнопки “Знайти“ на панелі команд (або Ctrl+F) можна знайти у списку рядок по декількох буквах з найменування або коду.
    
    

LiveZilla Live Chat Software