Коротко про програму Підприємець

Програма "Підприємець 4" призначена для ведення обліку, контролю і звітності в малому і середньому бізнесі. Ідеально підходить для використання приватними підприємцями. Складський, управлінський та податковий облік , розрахунок заробітної плати, торгові і виробничі операції, можуть успішно використовуватися підприємцями і підприємствами різних форм власності. Дозволяє автоматизувати облік практично всіх аспектів підприємницької діяльності приватних підприємців і підприємств малого і середнього бізнесу.

Програма Підприємець 4 підходить як для підприємців – фізосіб, так і юридичних осіб ( використовується юридичними особами із застосуванням бухгалтерських операцій та повноцінного плану рахунків). Головне – необхідний повний і точний облік, але доступний керівнику, без досвідченого бухгалтера.

* Програма підходить як для підприємців – фізосіб, так і юридичних осіб ( використовується юридичними особами із застосуванням бухгалтерських операцій та повноцінного плану рахунків). Головне – необхідний повний і точний облік, але доступний керівнику, без досвідченого бухгалтера.

* Програма не складна у вивченні та повсякденній роботі, однак «про запас», присутні засоби для вирішення складних завдань (наприклад, робота з аналогами запчастин або серійними номерами виробів).

* Для адаптації програми під конкретного користувача можливо не створення окремих «конфігурацій», а додавання користувачем нових аналітичних ознак (наприклад, «Термін придатності» для товарів чи «Максимальна сума кредиту» для контрагентів).

* Реалізована зв'язок програми із зовнішніми джерелами даних: звіти та документація експортуються в MS Excel або OpenOffice, офіційна звітність – в «M.e.doc » або XML, а імпортовано – з MS Excel або «1С», а також з клієнт-банку.

* У програмі вирішені моменти: списання товару по партіям закупівлі ( партій закупівлі не одна, користувач вибирає потрібну самостійно або це відбуватися автоматично методом FIFO), формування аналітики у валюті, включити або виключити певні суми з податкового обліку.

¦ В бухгалтерській програмі є багато аналітично звітів, але кількість обмежена. У «Підприємця» кожен звіт перебудовує дані «на ходу», дозволяючи відразу ж спостерігати за результатом своїх дій, створюючи комбінації показників.

* Для роботи в роздробі використовується окремий модуль Сервіс/Імпорт/Для_розницы, що нагадує роботу з касовим апаратом. Це дозволить також вносити в базу даних інформацію в компактному вигляді, реалізація протягом дня одного і того ж товару будуть підсумовані. Робота зі сканером штрих-коду.

* Для об'єктів обліку, партнерів і документів є можливість створити властивості (аналітичні ознаки, категорії), а потім робити з ним вибірки або включати у звіти. Отримати звіт за ознакою "Платоспроможність" для покупців, для товарів – зробити посилання на файл із зображенням, розділити за ознакою "Форма оплати" і т. д.

* Програма працює в мережі.

Одна ліцензія на використання програми поширюється на один комп'ютер (крім випадків використання апаратного ключа).
При покупці декількох ліцензій перша з них купується за повну вартість, наступні (на таку ж або менш дорогу ) зі знижкою 30%.

Оновлення програми, пов'язані із зміною бланків звітності або розширенням функціональності, можна регулярно одержувати через інтернет.

LiveZilla Live Chat Software