Програма для торгівлі Підприємець 4 код активації Збільшити для перегляду

Програма для торгівлі Підприємець 4 код активації

Бухгалтерська програма Підприємець 4 код активації - прив'язується до одного комп'ютера.

Одна ліцензія поширюється на один комп'ютер. Встановлюється на кожен комп'ютер в мережі.

Перша оплачується по повній вартості, такі зі знижкою 25%.

Детальніше

3 600 грн.

  • Стандартна версія
  • SQL Версія-використовується при великих обсягах даних або великому числі робочих місць

Характеристики

По функціональності Доступні всі розділи
Ліцензія Програма прив'язується до одного комп'ютера. Одна ліцензія поширюється на один комп'ютер. Встановлюється на кожен комп'ютер в мережі. Перша оплачується по повній вартості, наступні зі знижкою 25%.

Інформація

Бухгалтерська програма Підприємець 4 код активації - прив'язується до одного комп'ютера.

Одна ліцензія поширюється на один комп'ютер. Встановлюється на кожен комп'ютер в мережі.

Перша оплачується по повній вартості, такі зі знижкою 25%.

Можливості програми ведення обліку Підприємець 4 код активації:

Автоматизація складу та магазину, оптова торгівля, виробництво, робота в роздрібному магазині, торгові і виробничі операції, можуть успішно використовуватися підприємцями і підприємствами різних форм власності. Дозволяє автоматизувати облік практично всіх аспектів підприємницької діяльності приватних підприємців і підприємств малого і середнього бізнесу.

* Програма підходить як для підприємців – фізосіб, так і юридичних осіб ( використовується юридичними особами із застосуванням бухгалтерських операцій та повноцінного плану рахунків). Головне – необхідний повний і точний облік, але доступний керівнику, без досвідченого бухгалтера.

* Програма не складна у вивченні та повсякденній роботі, однак «про запас», присутні засоби для вирішення складних завдань (наприклад, робота з аналогами запчастин або серійними номерами виробів).

* Для адаптації програми під конкретного користувача можливо не створення окремих «конфігурацій», а додавання користувачем нових аналітичних ознак (наприклад, «Термін придатності» для товарів чи «Максимальна сума кредиту» для контрагентів).

* Реалізована зв'язок програми із зовнішніми джерелами даних: звіти та документація експортуються в MS Excel або OpenOffice, офіційна звітність – в «M.e.doc » або XML, а імпортовано – з MS Excel або «1С», а також з клієнт-банку.

* У програмі вирішені моменти: списання товару по партіям закупівлі ( партій закупівлі не одна, користувач вибирає потрібну самостійно або це відбуватися автоматично методом FIFO), формування аналітики у валюті, включити або виключити певні суми з податкового обліку.

* В бухгалтерській програмі є багато аналітично звітів, але кількість обмежена. У «Підприємця» кожен звіт перебудовує дані «на ходу», дозволяючи відразу ж спостерігати за результатом своїх дій, створюючи комбінації показників.

* Для роботи в роздробі використовується окремий модуль Сервіс/Імпорт/Для_розницы, що нагадує роботу з касовим апаратом. Це дозволить також вносити в базу даних інформацію в компактному вигляді, реалізація протягом дня одного і того ж товару будуть підсумовані. Робота зі сканером штрих-коду.

* Для об'єктів обліку, партнерів і документів є можливість створити властивості (аналітичні ознаки, категорії), а потім робити з ним вибірки або включати у звіти. Отримати звіт за ознакою "Платоспроможність" для покупців, для товарів – зробити посилання на файл із зображенням, розділити за ознакою "Форма оплати" і т. д.

* Програма працює в мережі.

Одна ліцензія на використання програми поширюється на один комп'ютер (крім випадків використання апаратного ключа).
При покупці декількох ліцензій перша з них купується за повну вартість, наступні (на таку ж або менш дорогу ) зі знижкою 25%.

Оновлення програми, пов'язані із зміною бланків звітності або розширенням функціональності, можна регулярно одержувати через інтернет.

4 інших товарів в цій категорії:

LiveZilla Live Chat Software