Бухгалтерська програма Підприємець 4 сервер терміналів Збільшити для перегляду

Програма для торгівлі Підприємець 4 сервер терміналів

Складський, бухгалтерський облік, роздріб, торгові і виробничі операції.

Працювати можна як з локальної мережі, так і віддалено через інтернет. Встановлюється на комп'ютер, який виступає в ролі сервера , число користувачів необмежено.

Детальніше

16 000 грн.

  • Стандартна версія
  • SQL Версія-використовується при великих обсягах даних або великому числі робочих місць

Характеристики

По функціональності Доступні всі розділи
Ліцензія Програма активується з допомогою даного апаратного ключа (USB) який підключається в роз'єм USB Вашого комп'ютера.

Інформація

Складський, бухгалтерський облік, роздріб, торгові і виробничі операції. Працювати можна як з локальної мережі, так і віддалено через інтернет.

Основні можливості Коротка довідка Демо-версія

Надає можливість кільком користувачам підключатися до програми і кожному працювати зі своїм робочим столом. Це найшвидший спосіб роботи . Працювати можна як з локальної мережі, так і віддалено через інтернет. Встановлюється на комп'ютер, який виступає в ролі сервера , число користувачів необмежено.

Дозволяє автоматизувати облік практично всіх аспектів підприємницької діяльності приватних підприємців і підприємств малого і середнього бізнесу.

1. Дане технічне рішення знаходиться поза самої програми і створюється засобами операційної системи. Таку конфігурацію можна створити на базі серверної версії Windows (наприклад Widows Server 2003 або скористатися спеціальними утилітами для Windows7.

2. Пропонується використовувати "дистанційне керування робочим столом"
(детальніше у довідці Windows: Пуск >> Справка_и_поддержка >> Работа_в_удаленном_режиме >> Дистанционное_управление_рабочим_столом).
Для роботи з віддаленим офісом через інтернет - у поєднанні з "приватної віртуальної мережі"
(детальніше: Пуск >> Справка_и_поддержка >> Работа_в_удаленном_режиме >> Установка_подключения >> Загальні відомості про підключення до віртуальної приватної мережі (VPN).

3. Переваги при роботі :

- Оперативність: зв'язок з віддаленим офісом відбувається безперервно, а не за допомогою періодичного обміну інформацією.
- Економія: оскільки всі обчислення відбуваються на одному комп'ютері, клієнтські машини можуть мати мінімальну конфігурацію.
- Швидкодія: пропускна здатність мережі не буде обмежувати швидкість роботи, т. к. по ній не передаються значні обсяги даних.
- Безпека: можна приділити більше уваги адміністрування сервера, а не кожного комп'ютера окремо.
- Надійність: база даних не може бути пошкоджена через розриву з'єднання або аварійного вимкнення одного з комп'ютерів.

4 інших товарів в цій категорії:

LiveZilla Live Chat Software